KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969315
nr 1296 9315
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 12/180, daterad 2005, Burk. Motivet: 31x22 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:11:49
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr